Více

Televizní noviny ani ne o sto tisíc nad milionem diváků, na třetím místě skončil zápas Polska s Portugalskem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na přímý přenos čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Polskem a Portugalskem se dívala čtvrtina všech diváků, kteří večer strávili před televizními obrazovkami.

Tradičně nejsledovanějším pořadem a také jedinou relací, která včera dokázala zdolat psychologickou hranici jednoho milionu diváků ve věku nad patnáct let, byly Televizní noviny na Nově. Těm se ve čtvrtek večer věnovalo 1,092 milionu diváků. S odstupem téměř čtvrt milionu zástupců obecné divácké skupiny skončily na druhém místě Sportovní noviny, které vidělo 848 tisíc diváků starších patnácti let.

STŘEDEČNÍ DATA: Přes milion se přehouply jen Televizní noviny, znovu nasazení Vinaři se nedostali do TOP 10

Na třetím místě skončilo penaltové drama mezi Portugalskem a Polskem, ze kterého vyšel vítězně tým z Pyrenejského poloostrova. Našim severním sousedům fandilo u obrazovek 683 tisíc diváků z obecné cílové skupiny. Jen o dvacet pět tisíc diváků méně sledovalo podvečerní Události na ČT 1 a klasiku v podobě seriálu Sanitka si v prime time na ČT nenechalo ujít 622 tisíc diváků ve věku nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+