Více

Televize Živa přerušila vysílání. Dočasně?

AKTUALIZOVÁNO Slovenská televize Živa přerušila dnes dopoledne vysílání. Na satelitu Thor, kde je kanál šířen, se divákům objevila pouze hláška ve smyslu, že signál není dostupný, na internetu je pouze černá obrazovka. Stanice již měla za dobu svého krátkého vysílání, od prosince loňského roku, několik výpadků, avšak vždy byla dostupná alespoň na síti. Nyní není pravděpodobně její signál dostupný nikde.

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská televize Živa může přijít o licenci. Problémů má hned několik

V minulých dnech vyšlo najevo, že Živu, za kterou stojí aktuálně společnost TV 5, trápí nejeden finanční problém. Její budova se stala předmětem dražby, firma má dluhy u banky a neplatí pravděpodobně ani operátorům za své šíření. Při volání na telefonní číslo, které je uvedené na webových stránkách stanice, linku nikdo nezvedá. Serveru DigiZone.cz se nepodařilo nikoho ze zástupců kanálu kontaktovat. Program byl v minulosti také součástí nabídky satelitní platformy Skylink, která ji však vyřadila z nabídky. Důvody firma nikdy neuvedla.

AKTUALIZOVÁNO 12:23 – Stanice Živa obnovila vysílání na satelitu krátce před polednem, na internetu je však její signál stále nedostupný.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 10. 2010 10:47

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+