Více

Televize Relax-Pohoda v letní Cestě kolem světa za 60 dní zparoduje luxusní dovolené

UVNITŘ GALERIE – Průvodci každodenního pořadu budou herci Jaromír Nosek a Šimon Jelínek. „Vysmíváme se touhám po absolvování drahé a nesmyslné dovolené,“ přiblížila mluvčí Relaxu-Pohody.

Šedesátidílný každodenní parodický pořad Cesta kolem světa za 60 dní připravila na letní prázdniny celoplošná televize Relax-Pohoda z televizní skupiny Pohoda ostravského podnikatele Radima Pařízka. Herci Jaromír Nosek a Šimon Jelínek alias Libor a Dušan v něm provedou diváky rozmanitými zákoutími po celém světě. Kamarády jim v záběrech, kdy sní o přeplněných rautových stolech v luxusních komplexech hotelů, dělají chleba se sádlem. Podíváme se společně do slavných hotelových komplexů, vylezeme na nejvyššího horu světa nebo se budeme potápět s delfíny, slibuje s nadsázkou televize. Formát se ve vysílání objeví od 26. června každý den v premiéře od 15:30 hod. a pokračovat bude až do konce srpna.

K TÉMATU: Pařízkovy kanály Relax Pohoda a Rebel přecházejí na satelitu do MPEG-4/AVC

Cesta kolem světa za 60 dní je neotřelou parodií na klasickou českou dovolenou. Vysmíváme se v ní touhám po tom absolvovat drahé a nesmyslné dovolené, jelikož spousta Čechů si takovou dovolenou nemůže dovolit, přiblížila Head of Comunnication mediální skupiny Pohoda Martina Vacková. Když Libor s Dušanem vzpomínají na neutuchající nádheru Niagarských vodopádů, hrají na kytaru a zpívají píseň Teskně hučí Niagára. Moře si přiblíží tak, že vodu v pražském koupališti Džbán v Divoké Šárce dosolí celým pytlíkem soli. V některých dílech se vypravíme třeba jen tak po Evropě, jindy až do Jižní Afriky nebo na Mauricius, Ibizu, Dubaje nebo do Asie, popisuje Vacková.

13 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 6. 2015 17:49

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+