Více

Televize Nova si zabrala prvních pět míst v žebříčku nejsledovaněj­ších pořadů

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Všechny mají navíc nad 904 tisíce diváků, konkurence nedosáhla ani na 700 tisíc.

Na šestém místě TOP 10 za všechny kanály jsou Zprávy FTV Prima se 648 tisíci diváky. Jak je ve čtvrtek zvykem, většina pořadů v TOP 10 je zpravodajských, konkrétně sedm. Jedničkou je opět Ordinace v růžové zahradě 2, kterou včera vidělo 1,515 mil. a podíl na publiku dosáhl 36,25 %. Výše jsou jen Televizní noviny, které zhlédlo 1,647 mil. při podílu 41,11 %. Standardní Ulice je na druhém místě s 1,219 mil., publicistický Prásk! třetí (904 tisíc) a zároveň z nezpravodajských pořadů i poslední. Nova si tak vyhradila celý prime time a v TOP 10 má pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře stabilně kolem 1,1 milionu, Robinsonův ostrov kolem 640 tisíc

Vítěz celkové sledovanosti je ve čtvrtek stejný už dlouho. Televize Nova se tentokráte dostala na průměrný podíl v hlavním vysílacím čase (prime time) 32,06 %, zatímco druhá ČT1 na 12,14 % a Prima na 11,58 %. TV Barrandov se dařilo a podíl vystoupal na 5,46 %, přičemž nad hranici čtyř procent se ještě dostala ČT2. Přes den je ČT2 na 4,95 % a plnoformátová TV Barrandov atakuje sedm procent. ČT1 v tomto čase klesá na 11,68 %, takže dvojkou je Prima s 12,31 %. Nova jako vítěz v průměru vykazuje 25,37 %.

Filmové kanály na tom ve čtvrtek nejsou tak špatně, jak by se mohlo zdát. Prima Max měla úspěch s českou klasikou v podobě snímku Holka na zabití, vidělo ho 97 tisíc diváků, dvojkou v TOP 5 za kanál je Mařenka, přemožitelka čarodějnic se 43 tisíci diváky. Na Kině Barrandov je na prvních dvou příčkách seriál Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI, který zaujal 69 tisíc, resp. 72 tisíc diváků. Mysteriózní Mrtvý bod na Nově Cinema přilákal 115 tisíc a v případě dalšího dílu 128 tisíc diváků. Drama Dolores Claiborneová od 21:56 hod. pak skončilo v TOP 5 na pátém místě se 67 tisíci.

MINULÝ TÝDEN: Čtvrtek jako přes kopírák. Nad milionem Ordinace a Ulice

Jak bývá zvykem, lépe než filmovým kanálům se dařilo druhé stanici České televize. Včerejší Modrou krev věnovanou rodu Colloredů zhlédlo 383 tisíc diváků a s přehledem se stala jedničkou v TOP 5. Nad 150 tisíc se ale dostávají čtyři pořady z pěti. Zápas Olympique Lyon – AS Řím nalákal na stanici ČT sport 117 tisíc fanoušků a podíl v obou sledovaných diváckých skupinách lehounce převýšil čtyři procenta. Soudkyně Barbara na TV Barrandov byla s 259 tisíci diváky těsnou jedničkou v TOP 5 za kanál. Reality Nebezpečné vztahy se jí totiž s 253 tisíci hodně přiblížila. Na pátém místě skončil zábavný pořad Kurňa, co to je? a zhlédlo ho 167 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+