Více

Televize Nova nasadí od konce května reprízy kriminálního seriálu Expozitura

UVNITŘ GALERIE – Nejsledovanější česká televize loni natočila pokračování úspěšného kriminálního seriálu. Kdy ho pustí do vysílání, ale zatím novinářům neprozradila.

Do vysílání televize Nova se brzy vrátí seriál Expozitura. Vyplývá to z programových plánů stanice na 22. týden. Expozitura se ve vysílání objevuje poprvé v pátek 30. května v prime time, tedy od 20 hodin. V současné době zde nejsledovanější česká stanice vysílá celovečerní filmy. Uplynulý víkend to byl Alvin a Chimpmunkové 3, následovat bude 16. května rodinný snímek Jak vycvičit draka a o týden později E.T. Mimozemšťan. Poprvé se Expozitura na obrazovce objevila na podzim 2011, natáčení pokračování začalo loni v srpnu.

stul

K TÉMATU: Nova začala s natáčením druhé řady Expozitury, slibuje pohled do vyšších kruhů

Expozitura byla jedním z nejúspěšnějších seriálů televize Nova posledních let a vznikla na motivy skutečných případů takzvaného Berdychova gangu. Jeho první řadu natočila nejsledovanější česká televize už v roce 2008, ale s nasazením si dala několik let na čas. Seriál pro Novu napsali investigativní publicisté Josef KlímaJanek Kroupa. Ani jeden z nich už na Nově aktuálně nepůsobí, jelikož znovuobnovený pořad Na vlastní oči Nova opět zrušila, respektive hovořila o jeho časově neupřesněném pozastavení. Klíma aktuálně točí pro konkurenční Primu pořad Očima Josefa Klímy.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 12. 5. 2014 15:59

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+