Více

Televize Harmonie chystá pořad Drsný stylista, postará se také o bezdomovce

UVNITŘ FOTO – „Účinkující nebyli posbírání nikde pod mostem nebo po nádražích, ale pečlivě vybráni z těch, kteří se mailem či na Facebooku přihlásili,“ sdělil vizážista pořadu Pavel Filiandr.

Lifestylová televize Harmonie, která je dostupná prostřednictvím Regionální sítě 4 v Praze a také nabídek vybraných kabelovýchIPTV operátorů, chystá na podzimní sezónu do svého vysílání novinkový pořad Drsný stylista. V něm se bude starat i o vizáž bezdomovců. Tváří programové novinky bude stylista, kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Režisérkou netradičního módního pořadu bude Ivanna Benešová, která se před několika lety zapsala do povědomí veřejnosti především kontroverzním dokumentem Zneužívaný. Drsný stylista by se měl objevit poprvé ve vysílání Harmonie v polovině příštího měsíce.

MIF17

NEPŘEHLÉDNĚTE: Harmonie TV: Jsme blízko k dosažení dohody s Českými Radiokomunikacemi

Účinkující skutečně nebyli posbírání nikde pod mostem nebo po nádražích, ale pečlivě vybráni z těch, kteří se mailem či na Facebooku přihlásili. Měli jsme před dvě stě uchazečů, ale režisérka si vybrala to, co vidíte na fotkách (viz galerie níže, pozn. red.), uvedl k prvnímu natáčecímu dnu Pavel Filandr. Televize Harmonie prochází v posledních měsících výraznou proměnou, která má vyústit v lifestylový kanál, jež osloví především mladší publikum. Její vedení taktéž jedná o rozšíření distribuce pozemního signálu. Podle vyjádření pro server DigiZone.cz jsou nejdál diskuse s Českými Radiokomunikacemi týkající se Regionální sítě 8.

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 8. 2014 16:32

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+