Více

Telenor, vlastník satelitů pro služby freeSAT a Digi TV, spustil nový web

Telekomunikační operátor Telenor Satellite Broadcasting, který poskytuje služby mimo jiné i pro freeSAT by UPC Direct a Digi TV, spustil na konci dubna novou webovou prezentaci.

Satelitní operátor Telenor Satellite Broadcasting (TSBc), který operuje se svými družicemi na pozici 1 stupeň západně, kde své programy šíří také služby freeSAT by UPC Direct a Digi TV, má od 30. dubna nové moderní webové stránky. Zájemci je mohou najít na adrese: http://www.te­lenorsat.com/. Nevýhodou je bohužel skutečnost, že jsou dostupné pouze v angličtině. Nejedná se o kosmetickou úpravu tohoto webu, ale kompletní relaunch, který by mu dodat svěží vzhled.

Z ARCHIVU: Telenor vypustí nový satelit Thor 6 a už plánuje Thor 7

Uživatele stránek Telenoru by se na nich měli nyní lépe orientovat a snadněji najít informace, které hledají. Nechybí například fakta o pokrytí satelitech Thor, o šířených kanálech a k dispozici jsou i různé prezentace související se satelitním vysíláním. Stránky jsou rozděleny do pěti hlavních sekcí – Our Business (Naše podnikání), Broadcast Services (vysílací služby), Network a Data Services (Síťové a datové služby), Satellites and Teleporter (Satelity a teleporty) a News and Events (Novinky a události).

Úvodní stránka webu Telenor Satellite Broadcasting.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 4. 5. 2012 17:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+