Více

TechniSat TechniRadio 1: „plasťák, co hraje jak zjednanej“

S předstihem jsme se podívali na levný DAB přijímač známého německého výrobce. Ostatně právě přichází na trh a poprvé má i českou lokalizaci.

Za 1680 Kč, ve Slovenské republice za 60 €, přichází na trh FM/DAB+ přijímač s RDS a tradičním, byť trochu neotřelým stylem. Ten se projevuje především ve vertikálně umístěných tlačítkách rychlé volby dovolujících pro každý tuner snadno a operativně vyvolat čtyři stanice. Celek působí jinak než většina běžných přenosných DAB přijímačů – tradičněji, což je dobře.

Čelní strana nabídne jednak veškerá ovládací tlačítka a jednak dvouřádkový, bíle podsvícený displej. A také širokopásmový reproduktor o nezjistitelném průměru (přijímač jsem nechtěl rozebírat – šlo o jediný kus na zápůjčku) umístěný za nesnímatelnou plastovou mřížkou.

Vedle toho, že jde u značky TechniSat o jeden z nejlevnějších přijímačů (oficiálně vzato nejlevnější), je podle dovozce zároveň i první, který nabízí českou, resp. slovenskou lokalizaci menu. Překlad je navíc velice dobrý, a to i v případě slovenštiny.

Tedy co alespoň dokážu posoudit…

Poznámka: protože se rozměry, stejně jako některé další údaje, v rámci různých materiálů výrobce mírně liší, uvádím v tabulce ty, které jsem našel v produktovém listu, resp. změřil.

Úvodní instalace v podstatě nulová

Pokračování recenze čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+