Více

Technisat DigitRadio 110 IR: nechcete si rozšířit A/V systém o DAB a internetová rádia?

Máte klasickou Hi-Fi věž, domácí kino nebo nějaký minisystém, který si chcete ponechat, ale zároveň byste ho rádi modernizovali? Přesně na vás tenhle rozhlasový doplněk cílí.

Přijímač digitálního rozhlasového vysílání určený pro rozšíření domácího audio/video (A/V) systému by měl mít především připojení vnější antény a digitální audiovýstup. Ne, že by byl nezbytnou nutností při současné kvalitě DAB, ale pokud má taková „krabička“ i možnost příjmu internetových stanic, už se nepochybně hodí.

DigitRadio 110 IR tohle všechno nabízí a posun od jeho předchůdce DigitRadio 100, kterému digitální audiovýstup chyběl, je hodně znát. Ve skutečnosti je to ale nebe a dudy a navýšení funkcí a možností rozdílu v ceně – 3990 Kč vs. 4490 Kč – rozhodně neodpovídá.

Jinak řečeno, DigitRadio 100 nemá smysl kupovat. Sto desítka nabídne při rozdílu pětistovky nesrovnatelně víc.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Je v ní několik galerií, popis výbavy a jednotlivých funkcí se zaměřením na DAB a internetová rádia a také zkušenosti z provozu. Nechybí ani tradiční pro a proti, hodnocení poměru cena/výkon a tabulka s podrobnými parametry.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+