Více

Technik televize Nova byl včera nalezen mrtvý. Život si vzal nejspíš sám

Specializovaný pracovník techniky televize Nova Aleš Novák zemřel ve věku nedožitých 40 let. Podle informací dnešního deníku Blesk ho ve vile v Černošicích našel mrtvého jeho bratr. Jeho sourozenec pravděpodobně spáchal sebevraždu. Všechny možné varianty se prověřují. Přesnou příčinu úmrtí nám sdělí až nařízená soudní pitva, sdělila serveru DigiZone.cz nprap. Jana Žďárská z Preventivně informační skupiny policie České republiky Praha-venkov.

MIF17

Je to rodinná tragédie. Nezlobte se, ale víc informací k případu nemohu říci, uvedla mluvčí televize Nova Veronika Šmítková. Tisková mluvčí Novy ale dementovala tvrzení Blesku, že by Aleš Novák byl specialistou televize na digitalizaci. Takovou pozici u nás ani nemáme. Aleš Novák byl specializovaný pracovník sekce techniky, řekla serveru DigiZone.cz Veronika Šmítková.

Tragická událost podle ní nijak neohrozí přechod televize Nova do nové a na digitalizaci plně připravené budovy televizního zpravodajství. Nejsledovanější česká televize by odsud měla začít zprávy vysílat do konce listopadu, jak v Impulsech Václava Moravce na rádiu Impuls minulý týden prozradil její generální ředitel Petr Dvořák.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 17. 9. 2007 3:42

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+