Více

Tatínek v polepšovně porazil Kriminálku Anděl, zbytek žebříčku tvoří zpravodajství

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prime time souboj mezi ČT 1 a Novou vyhrála Česká televize, která zvítězila o sto šedesát tisíc diváků.

Nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stal evergreen v podobě Televizních novin, které na Nově vidělo 1,479 milionu diváků starších patnácti let. Druhé Sportovní noviny sledovalo 1,242 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Přes milion diváků se přehoupla ještě klasická komedie Jak dostat tatínka do polepšovny, kterou si v prime time na ČT 1 nenechalo ujít kulatých 1,1 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Nepříliš vydařená sobota. Žádný pořad nad milion

Čtvrté místo patří Kriminálce Anděl, kterou v prime time na Nově sledovalo 940 tisíc diváků starších patnácti let. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské a publicistické pořady ČT 1 a FTV Prima. Zatímco Události na ČT 1 vidělo 829 tisíc diváků, Zprávy FTV Prima oslovily o více než sto padesát tisíc diváků méně – včera na ně koukalo 672 tisíc diváků. Publicistických 168 hodin pak na ČT 1 sledovalo 668 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+