Více

Tančit se bude i na Nově, televize koupila soutěž Bailando

Úspěch taneční soutěže StarDance na České televizi, ale i podobného formátu Let´s Dance na slovenské Markíze vedl televizi Nova ke koupi licence pro vlastní taneční pořad: původně mexické soutěže Bailando por un Sueño. V české verzi ponese název Parket snů a stanice ho uvede zřejmě již v březnu. Na stejný termín oznámila její start i slovenská sestra Novy, televize Markíza. Jen název bude jiný: Tanec o život.

MIF17

Nova minulý týden požádala o registraci dvou ochranných známek české verze Bailanda: kromě Parketu snů by pořad mohl nést název Bailando – vytancuj si svůj sen. Na rozdíl od StarDance v něm nesoutěží celebrity, ale obyčejní lidé, přičemž princip je podobný jako u pořadů Hodina pravdy nebo Udělám cokoliv na České televizi. Soutěžící chce splnit sen někomu blízkému a musí kvůli němu podstoupit taneční úkol.

Náběr soutěžících zahájila Nova včera večer prostřednictvím upoutávek přímo ve svém vysílání, příspěvkem v Televizních novinách a dotazníkem na internetové stránce www.nova.cz. Zájemce starší 18 let čeká casting, který televize naplánovala na únor. Šéfem projektu Bailando je šéfproducent seriálu Ulice Radek Bajgar.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 10. 4. 2007 19:57

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+