Více

Talk show Sejdeme se na Cibulce včera úspěšnější než komedie Smrt jí sluší

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velkému zájmu se těší Cibulkův rozhlasový pořad Tobogán. Jeho tisící díl, který byl vysílán z pražské Lucerny, nedávno tento prostor vyprodal.

Nova na téměř dvojnásobném podílu konkurence

Překvapení mezi plnoformátovými kanály. Tak by bylo možné označit včerejší souboj televizí Barrandov a Prima v době mezi dvacátou a jednadvacátou hodinou. Zatímco talk show Sejdeme se na Cibulce vidělo 325 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 7,79 %, primetimový film Smrt ji sluší si pustilo na komerční dvojce pouze 261 tisíc diváků s podílem okolo 7 %. Prima však měla vyšší podíl alespoň u mladšího publika. Co se týká podílů na publiku, úspěšnější byla právě komerční dvojka, která získala share necelých 11 %, zatímco TV Barrandov skončila pod 5 %.

PONDĚLNÍ DATA: Vraždy v kruhu si drží stále dostatečný odstup od Doktorů z Počátků i Cest domů

Prvních pět pozic mezi nejsledovanějšími pořady dne obsadily formáty televize Nova. „Top desítce“ dominovaly s 1,818 miliony diváků (share 45,54 %; 43,74 % v 15-54) Televizní noviny, nad milionovou hranici se dostala i Ordinace v růžové zahradě 2, Sportovní noviny a seriál Ulice. Holky pod zámkem oslovily 861 tisíc diváků (share 27,1 %; 30,03 % v 15-54). Nova dosáhla celodenního podílu 28,61 % u staršího a 30,53 % u mladšího publika. V prime time se pohybovala okolo 35 % v obou diváckých skupinách. Pozici dvojky si udržela přes den i večer Jednička, trojkou byla Prima.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+