Více

Česko Slovensko má talent bude Prima vysílat v neděli a v pondělí

Nejen v neděli večer proti konkurenční Talentmanii, ale také v pondělí bude Prima společně se slovenskou televizí Joj vysílat svoji talentovou show Česko Slovensko má talent. Vyplývá to z programových plánů televize Joj na září, které zveřejnil server Mediálne.sk. Podle nich se talentová show objeví ve vysílání vždy v neděli od 20:15 hod. a v pondělí od 21:15 hod.

K TÉMATU: Prima od pátku nastálo vysílá svoje logo s nápisem „má talent“

stul

Po oba dny bude mít show stopáž 60 minut. Zatímco v neděli půjde Talent přímo proti podobné soutěži Talentmania na Nově a slovenské Markíze, v pondělí mu budou konkurovat jiné typy pořadů. Na Nově to bude film, na ČT 1 cestopisný pořad Na cestě a Reportéři ČT, na slovenské Markíze seriál Partička. Joj slibovala i další formát od společnosti FremantleMedia (majitel licence pro soutěž Talent, pozn. red.), seznamovací show Farmář hledá ženu. Ta v zářijovém programu nefiguruje, konstatuje Mediálne.sk.

Farmáře připravuje také televize Prima. V létě odvysílala první seznamovací díl, další chystá do vysílání až v příštím roce. Prima s Jojkou se zavázaly FremantleMedia, že od ní odeberou až čtyři samostatné formáty ročně za to, že od mí získaly licenci na soutěž Česko Slovensko má talent.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 17. 8. 2010 14:54

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+