Více

T-Mobile TV: velmi nadějná, i když nějakou cestu před sebou ještě má

V dubnu uvedená služba IPTV/VoD využívá prověřenou platformu Nangu.TV a také prověřený set-top box Arris VIP1113. K dispozici jsou tři tarify začínající na 399 Kč.

Set-top box připomínající UFO, jak napsal kolega Čestmír Polák (držte mu palce, ať se uzdraví), absence bezdrátového připojení a tři programové balíčky. To jsou hlavní charakteristiky služby, které jsme se zatím věnovali především z hlediska set-top boxu a nejzákladnějších funkcí. Teď se více zaměřme na ovládání, na uživatelské pocity a také na praktické chování za provozu. S popisem set-top boxu i některých funkcí vás odkáži na níže uvedenou recenzi Arris VIP1113 Čestmíra Poláka.

T-Mobile TV je službou konkurenční především k O2 TV Air M, takže není divu, že se vlastnostmi a funkcemi snaží vymezit obdobně. V každém případě je tu požadavek na vyšší datový tok a hovoří se o „alespoň 5 Mb/s“ (O2 TV – 3 Mb/s). Zpětné zhlédnutí je možné až 2 dny dozadu, tj. 48 hodin (O2 TV udává 50 hodin), k dispozici je 30 hodin pro nahrávky (100 hodin) a zatímco O2 TV Air M má 60 kanálů, T-Mobile TV podle tarifu od 71 do 137. Službu je také možné sledovat na až třech dalších zařízeních a tzv. Mobilní televizi (viz dále) máte v ceně.

ČTĚTE TAKÉ: Arris VIP1113: přijímač připomínající UFO pro službu T-Mobile TV

Jaká je O2 TV Air M se set-top boxem volně v prodeji?

Od září přidává T-Mobile TV dalších 12 kanálů

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm mimo jiné o ovládacím stylu s několika zásadními vychytávkami, uživatelských zkušenostech se službou a také o její spolehlivosti při práci na internetové lince o rychlosti od 5 do 10 Mb/s. K vidění je i celá řada galerií z menu a jednotlivých funkcí, včetně nastavení videovýstupu.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+