Více

Svět pod hlavou přišel o čtyři sta tisíc diváků, i tak ale byl nejsledovanějším nezpravodajským pořadem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad milion diváků se včera dostalo i Ohnivý kuře v prime time na Primě.

Neotřesitelnou jedničkou večera zůstávají Televizní noviny, které včera na Nově oslovily 1,623 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 693 tisíc bylo mladších 54 let. Vyšší poměr diváků z mladší cílové skupiny nabídl druhý díl seriálu Svět pod hlavou, který včera skončil jako druhý v TOP 10 nejsledovanějších pořadů. Vidělo ho celkem 1,25 milionu diváků starších patnácti let a 673 tisíc z nich spadalo do věkové skupiny diváků od 15 do 54 let.

NEDĚLNÍ DATA: Lída Baarová se přiblížila 1,8 milionu diváků, bodoval i biatlon

Třetí místo obsadil nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice, ke kterému včera zasedlo 1,22 milionu diváků. Sportovní noviny pak na Nově zaujaly 1,107 milionu diváků starších patnácti let. Posledním pořadem, kterému se podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků, bylo Ohnivý kuře, které včera na Primě ochutnalo 1,084 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

O 45 tisíc diváků utekla milionová hranice novému komediálnímu seriálu České televize Trpaslík, který včera vykázal 955 tisíc diváků starších patnácti let, což je o 230 tisíc diváků méně než při premiéře minulý týden. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady, ten nejúspěšnější z nich, Události na ČT1, si včera pustilo 848 tisíc diváků nad patnáct let. Desáté Zprávy FTV Prima si pro start do včerejšího večera vybralo 671 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Krimi Svět pod hlavou jedničkou večera. ČT1 vítězem na skoro všech frontách

ČT2 nasadila do včerejšího prime time válečné drama Rudý baron, což ocenilo 210 tisíc diváků starších patnácti let. Prima Max vsadila v hlavním vysílacím čase na francouzskou komedii Fotr na inzerát, která zaujala 54 tisíc diváků. Thriller Neznámý na Nově vidělo 637 tisíc diváků. Komedii Ohňostroj marnosti odpálilo na Nově Cinema 104 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly Naše zprávy, které vykázaly 286 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+