Více

Svatby v Benátkách podlehly Vyprávěj, Prima ale byla večer s ČT 1 vyrovnaná

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Letos se poprvé na obrazovky vrátila fotbalová Liga mistrů, která pomohla Primě Cool. U mladšího publika ji přesto porazila konkurenční Nova Cinema.

Nova v prime time s podílem okolo 36 %

Přestože premiérový díl Svateb v Benátkách a reprízu retro seriálu Vyprávěj od sebe dělilo v úterním prime time téměř dvě stě tisíc diváků, co do podílů byly obě stanice večer vyrovnané. Zatímco Jednička získala share 13,05 %, Prima se dostala na hodnotu 12,86 %. Vyprávěj si pustilo 617 tisíc diváků (share 14,9 %), Svatby v Benátkách sledovalo přibližně 10 % publika. Retro seriálu na Jedničce se však dlouhodobě daří u mladšího publika, kde se včera blížil share k 20 %. Nejsledovanějším pořadem na ČT 1 byly se 750 tisíci diváky (share 20,22 %) Události, Prima se mohla spolehnout na Prostřeno! – 837 tisíc diváků (share 28,52 %; 24,45 %).

PONDĚLNÍ DATA: Jednička díky Vraždám v kruhu překročila večer podíl 20 % i u mladšího publika

Nejsledovanější televizí byla v úterý Nova, která se tradičně mohla opřít nejen o svůj pilíř v podobě Ordinace v růžové zahradě 2, ale také o Televizní noviny, Sportovní noviny a Ulici. Nejúspěšnějším formátem komerční jedničky se staly právě Televizní noviny, které oslovily 1,821 milionu diváků (share 46,88 %; 45,48 % v 15-54). Ordinace v růžové zahradě oslovila 1,6 milionu diváků (share 38,59 %; 37,12 % v 15-54). Nova dosáhla celodenního podílu 28,87 % u staršího a 30,94 % u mladšího publika. V prime time si nejsledovanější česká televize vedla ještě lépe. V obou diváckých skupinách se její podíl pohyboval přibližně okolo 36 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+