Více

SuperStar v neděli posílila, přiblížila se Četnickým humoreskám

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova mohla slavit i ve své kategorii, tedy i u publika od 15 do 54 let. Tady se podíl SuperStar dostal na hodnotu 30,76 %.

Pěvecká show u mladšího publika s 30% podílem

Rozdílem několika desítek tisíc diváků skončil v neděli souboj Četnických humoresek a SuperStar. Zatímco oblíbený seriál si pustilo na Jedničce rovných 980 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 22,93 %, pěveckou show Novy si nenechalo ujít necelých 910 tisíc diváků (share 25,77 %). Jak je vidět, co do podílu byla dokonce SuperStar úspěšnější. Důvodem je skutečnost, že zatímco Četnické humoresky končily ve čtvrt na deset večer, pěvecká show se s diváky rozloučila až těsně před 23. hodinou.

SOBOTNÍ DATA: Talent a film Novy dělilo jen dvanáct tisíc diváků, u mladšího publika vyhrála komedie

Nova mohla slavit i ve své kategorii, tedy i u publika od 15 do 54 let. Tady se podíl SuperStar dostal na hodnotu 30,76 %, zatímco Četnické humoresky měly přibližně o dvanáct procentních bodů méně. Vinaře vidělo na Primě tentokrát 741 tisíc diváků (share 17,49 %; 18,86 % v 15-54). U mladšího publika tedy byl seriál přibližně vyrovnaný s Četnickými humoreskami. Nova byla po celý den nejsledovanější televizí. Nejvyššího podílu dosáhla u mladšího publika v hlavním vysílacím čase – share 29,75 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+