Více

Stejně jako minulý týden i nyní Ordinace jedničkou před TN

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úterní TOP 10 zaplňují z valné části zpravodajské a publicistické pořady. Jinak je tu jen Ordinace a Ulice.

Včera byla Ordinace v růžové zahradě 2 s podílem 42,16 % a počtem 1,641 mil. diváků jasnou jedničkou večera. Druhé Televizní noviny vidělo o sto tisíc diváků méně. Na třetím místě jsou Sportovní noviny a čtvrtá, i když vlastně z nezpravodajských pořadů druhá, je Ulice. Tu sledovalo 1,008 mil. diváků při podílu 36,2 %, který ve skupině mladšího publika (15–54) dostoupil až na 39,70 %. Nova si tak v žebříčku TOP 10 pořadů za všechny kanály zabrala prvních pět míst, i když pátý Víkend už na milion nedosáhl a skončil na 853 tisících.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře pod milionem, Případy 1. oddělení a Ulice nad ním

Sledovanost šla v obou časech, denním i hlavním vysílacím (prime time), jednoznačně za Novou. Ta s výjimkou obecné divácké skupiny 15+ a celodenní sledovanosti (27,71 %) skončila vždy nad 30procentním podílem. Nejvýše to bylo v prime time u 15–54, kdy dosáhla 37,15 %. Stanice ČT 1 i Prima na tom pak byly podobně a v 15+ se pohybovaly kolem 12 %, u mladších diváků kolem 8,5 procenta.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+