Více

Šťastný smolař a Všechnopárty nad milionem diváků, pohádka Primy těsně nad Novou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Páteční odpoledne ovládla ČT Sport s přenosy Světového poháru v biatlonu ze Slovinska, večer se dařilo také TV Barrandov a ČT 2.

Karate Kid na Nově bodoval u mladých

První program České televize zcela ovládl páteční večer, a to i u mladšího publika od 15 do 54 let, což je kategorie, v níž si obvykle pozici lídra trhu drží hlavní kanál Novy. Hned dva pořady ČT 1 o pátečním večeru pokořily hranici milionu dospělých diváků: pohádka Šťastný smolař a talk show Všechnopárty. Na pohádku se od osmé hodiny večer podívalo v průměru 1,105 milionu dospělých diváků, což odpovídalo 29,38 procentům publika (30,73 procentům ve věku 15 až 54 let). Všechnopárty se dařilo ještě o trochu lépe: od 21:50 ji sledovalo 1,188 milionu dospělých a 36,53 procenta publika (ale jen 26,56 procenta ve věku 15 až 54 let). Jednička však průměrným podílem za prime time 27,25 procenta v kategorii D15+ a 24,44 procenta u D15-54 zcela ovládla trh.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace letos zakončila jako nejsledovanější pořad, předstihla i zprávy Novy

ČT 1 jasně vedla i v souboji dvou českých pohádek, když hlavní kanál Primy nasadil proti Šťastnému smolařovi starší kousek Třetí princ. Na ten se od čtvrt na devět podívalo v průměru 582 tisíc dospělých diváků a 15,42 procenta publika. Bylo to o něco víc než u filmu Karate Kid na Nově, který ve stejnou dobu (od 20:20) oslovil v průměru 515 tisíc dospělých a 15,17 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let ale zvítězil akční film před pohádkou, Karate Kid dosáhl v této cílové skupině podílu 20,28 procenta, Třetí princ 15,19 procenta. Oba filmy ale nestačily na Šťastného smolaře, který ve stejné kategorii a ve stejný vysílací čas na Jedničce dosáhl výše zmíněného podílu 30,73 procenta.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+