Více

StarDance přišel o téměř dvě stě tisíc diváků a skončil druhý za Televizními novinami

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V prime time dali diváci přednost komedii Andílek na nervy na Primě před pátým Harrym Potterem na Nově.

Televizní noviny na Nově se vrátili do pozice neohrožené jedničky TOP 10 nejsledovanějších pořadů, když je včera sledovalo 1,289 milionu diváků, tedy o téměř osmdesát tisíc diváků méně než minulý týden. Mnohem více si ale pohoršil tentokráte druhý StarDance ...když hvězdy tančí, který byl ještě minulý týden absolutně nejsledovanějším pořadem dne. Včera mu ale ubylo 193 tisíc diváků a vidělo ho celkem 1,123 milionu diváků starších patnácti let.

PÁTEČNÍ DATA: Včerejší TOP 10 znamenalo čtyři zářezy pro Novu a po třech pro ČT1 a Primu

Další dvě místa obsadily zpravodajské pořady, Sportovní noviny na Nově včera zaujaly 891 tisíc diváků a Události na ČT1 pak 765 tisíc diváků. Na šesté místo se probojovala česká komedie Andílek na nervy se 715 tisíci diváků starších patnácti let, kterou uvedla hlavní Prima. Minulý týden zařadila Prima do prime time komedii Vybíjená, která nedosáhla ani do TOP 10 a vidělo ji 471 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

Zbytek včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů pak tvoří zpravodajské pořady, Události za okamžik a počasí na ČT1 sledovalo 640 tisíc diváků starších patnácti let, Krimi zprávy na Primě 617 tisíc diváků a poslední Branky, body, vteřiny 559 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Do TOP 10 se tak nedostal pátý Harry Potter, který na Nově vykázal 545 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: StarDance po třetí za sebou sesazuje Televizní noviny. ČT1 vládne sobotě

ČT2 nasadila do prime time western Velké ticho, které si vychutnalo 254 tisíc diváků starších patnácti let. Naprosto stejný počet diváků pak dalo přednost katastrofické sci-fi Den nezávislosti na Primě Cool. Necelých dvě stě tisíc diváků pak sledovalo komedii Než si pro nás přijde v prime time na Nově Cinema. TV Barrandov v prime time uvedla romantický film Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti, což ocenilo 143 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+