Více

StarDance podrtila konkurenci, dobře se ale dařilo i Gladiátorovi na ČT 2

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Souboj sci-fi filmů na Nově Cinema a Primě Cool vyšel ve prospěch filmového kanálu Novy, oba snímky byly nadprůměrné.

Talent u mladšího publika prohrál i s Novou

Víc diváků než Televizní noviny na Nově oslovila v sobotu večer taneční show StarDance na ČT 1. První vyřazovací kolo přilákalo od osmé hodiny pozornost 1,231 milionu dospělých diváků a 32,38 procenta publika. Závěrečné shrnutí od 21:50 pak vidělo dokonce 1,325 milionu dospělých při podílu na publiku 36,57 procenta. Konkurenční televize neměly během vysílání StarDance šanci: další talentovou show Česko Slovensko má talent vidělo od čtvrt na devět na Primě 589 tisíc dospělých diváků a 15,38 procenta publika, českou komedii Ženy v pokušení na Nově od 20:20 jen 520 tisíc dospělých při podílu 14,39 procenta. Obdobné pořadí měly hlavní pořady tří nejsledovanějších televizí i u mladšího publika od 15 do 54 let, jen Nova porazila Talent na Primě.

PÁTEČNÍ DATA: Všechnopárty i Doktor Martin nad milionem diváků, ČT 1 v pátek večer porazila Novu

Jednička se díky StarDance stala nejsledovanější televizí v Česku jak v hlavním vysílacím čase, tak za celou sobotu, ale jen v širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let. Za celý den jí dalo přednost v průměru 20,54 procenta publika, kdežto Nově 15,99 procenta. V hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin vykázala ČT 1 průměrný podíl 27,25 procenta, Nova 17,97 procenta. Souboj obou nejsledovanějších českých televizních programů byl v prime time těsný ve skupině diváků od 15 do 54 let. S mírným náskokem zvítězila Nova (22,76 procenta), ČT 1 na tom ale byla také velmi dobře (20,44 procenta), což se nedá říci o Primě (13,29 procenta), jejíž Talent asi nejvíce doplácí na start StarDance na České televizi.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+