Více

StarDance nabral 220 tisíc diváků a opět předběhl Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do sobotního TOP 10 nejsledovanějších pořadů se dostaly i dva filmy, Krokodýl Dundee na ČT1 a čtvrtý díl Harryho Pottera na Nově.

Neohroženou jedničkou včerejšího večera se stala sedmá řada soutěže amatérských a profesionálních tanečníků StarDance. Výkony tanečních párů včera v závěru posuzovalo 1,556 milionu diváků starších patnácti let – jen 578 tisíc z nich pak bylo ve věku od 15 do 54 let. Obvyklého hegemona v podobě Televizních novin na Nově včera sledovalo 1,384 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

PÁTEČNÍ DATA: Všechnopárty skončila těsně pod jedním milionem, Já, Mattoni přibylo necelých sto tisíc diváků

Ostatní pořady pak nedosáhly ani na hranici jednoho milionu diváků, nejblíže k němu měly Sportovní noviny, které včera vykázaly 920 tisíc diváků starších patnácti let. Zbytek žebříčku tvoří až na dvě výjimky zpravodajské pořady s tím, že Události na ČT1 včera vidělo 819 tisíc zástupců obecné cílové skupiny a Zprávy FTV Prima oslovily 642 tisíc diváků. Naše zprávy na TV Barrandov, kterým do TOP 10 chybělo minimálně čtyři sta tisíc diváků, včera sledovalo 273 tisíc diváků.

Dvě filmové výjimky, kterým se včera povedlo prosadit mezi deset nejsledovanějších pořadů, měly podobu dobrodružné komedie Krokodýl Dundee pozdě večer na ČT1 a čtvrtého dílu kouzelnické série o čarodějném učni Harry Potterovi, který do prime time nasadila Nova. Australského dobrodruha sledovalo 657 tisíc diváků a zjizveného čaroděje junior úrovně vidělo přesně o 47 tisíc párů očí méně.

MINULÝ TÝDEN: Souboj StarDance vs. Televizní noviny pokračuje. Pro změnu vítězí hvězdy

ČT2 nasadila do prime time western Muž zvaný Kůň, ke kterému zasedlo 157 tisíc diváků. Necelých sto třicet tisíc diváků pak u ČT2 vydrželo i na následující komiksovou adaptaci Sin City – Město hříchu. Den, kdy se zastavila země si na Primě Cool vyčíhalo 203 tisíc diváků. Umělecké drama Big Eyes režiséra Tima Burtona uvedla v prime time Nova Cinema a zájmem ji odměnilo 135 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+