Více

Stanice Crime&Investigation a History změnily od října zastoupení

„Naším cílem je přicházet s co nejpestřejší nabídkou pro operátory, tak aby mohli představit svým zákazníkům co nejzajímavější pořady,“ konstatovala Erika Luzsicza.

Tematické kanály Crime&Investigation a History zastupuje od října společnost Axocom mediální manažerky Eriky Luzsiczy. Doposud tyto stanice patřily do portfolia firmy AMC Netwrorks (dříve Chello Central Europe), která je největším provozovatelem placených kanálů v České republice a na Slovensku. Programy jsou součástí nabídek řady kabelovýchIPTV operátorů, zájemci je mohou najít také na satelitu. Jejich zaměření je patrné již ze samotného názvu. První stanice se věnuje zločinu a vyšetřování, druhá vezme diváky na cestu napříč staletími.

ČTĚTE TAKÉ: Stanice Crime & Investigation Network s upraveným logem a novým vizuálem

Naším cílem je přicházet s co nejpestřejší nabídkou pro operátory, tak aby mohli představit svým zákazníkům a potenciálním divákům co nejzajímavější pořady. To splňují i zmíněné kanály History a Crime&Investigation, které svojí edukativně-zábavnou formou mohou oslovit široké spektrum diváků a těšit se stabilní sledovanosti. Spolupráci s A + E Networks plánujeme do budoucna rozšířit o další kanály specializované na dokumenty, historii a vlastní seriály, uvedla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti Axocom, která v dohledné době chystá ke spuštění také neplacený program Mňam TV, jež uvede na trh britský investor.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 10. 2014 16:26

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+