Více

Standardní pondělí. Nova pod třiceti, Policie Modrava hvězdou večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Při absenci poutavého hokeje v prime time i mimo něj se žebříček vrátil k normálu.

Jedničkou TOP 10 za všechny kanály se stává Policie Modrava, která tentokráte vyskočila lehce nad milion a vidělo ji 1,046 mil. diváků při podílu na publiku 27,13 %. Dvojkou je podvečerní Ulice, která překonala hranici o pouhý jeden tisíc. Za ní se, na podstatně nižších číslech, usadil Modrý kód, který si tentokráte nenechalo ujít 720 tisíc fanoušků. Ještě níže je Kriminálka Anděl se 603 tisíci, avšak podílem na publiku výrazně lepším – 21,79 %. Posledním pořadem, který se propracoval do žebříčku, je Top Star, který zhlédlo 514 tisíc diváků. Opakování seriálu Labyrint se mezi nejlepší nepropracovalo. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

NEDĚLNÍ DATA: Hokej porazil Známou tvář, i když o pouhých jedenáct tisíc diváků

Celková sledovanost jde podle očekávání za televizí Nova, která skončila těsně pod hranicí 30 % na průměrném podílu v hlavním vysílacím čase, prime time, 29,1 %. Významněji jí konkurovat nemohl žádný jiný kanál. Prima uzavírá na 16,01 %, ČT1 na 12,27 % a hokejová ČT sport tentokráte na 4,76 %. Plnoformátová TV Barrandov je na 5,69 % a nad hranici čtyř procent se v prime time dostala už jen Nova Cinema. Té se to podařilo i přes den společně s ČT24, ČT sport a jako obvykle i s TV Barrandov, která vykazuje průměrných 6,43 %. Přes den vládne opět hlavní Nova s 23,84 % následovaná Primou se 14,19 % a ČT1 s podílem 11,41 %.

Filmovým kanálům se včera dařilo nad míru obvyklou. Na Kině Barrandov je jedničkou Alpská klinika: Touhy srdce, kterou sledovalo 103 tisíc diváků. Na Nově Cinema jsou nad hranicí sta tisíce diváků hned dva pořady v TOP 5 za kanál: thriller Smrtící epidemie, který vidělo 169 tisíc a podíl u mladšího publika, 15–54, dosáhl 7,77 %, a podvečerní opakování dobrodružné komedie Šest dní, sedm nocí. Tu sledovalo 103 tisíc diváků. Jediným kanálem, který nezvládl ani svá průměrná čísla, je tak Prima Max. Jednička v TOP 5, komediální drama Jak vyhrát a nezbláznit se, skončila na 47 tisících.

MINULÝ TÝDEN: Nejsledovanější pondělní TV stanice? ČT sport, navíc s třetinovým podílem v 15–54

stul

Na TV Barrandov jsou v čele TOP5 Nebezpečné vztahy: Jak to dopadlo? s 238 tisíci diváky. Na ČT sport vládne místnímu žebříčku hokej a všechny pořady v TOP 5 za kanál jsou nad 100 tisíci diváky. Nejsledovanějším se stalo utkání Kanada–Norsko, které od 16:14 vidělo 217 tisíc diváků a podíl v 15–54 dosáhl 15,91 %. Hůře už na tom byl kanál ČT2. Na něm jsou nad sto tisíci tentokráte dva pořady: Hitlerův vpád na východ, který sledovalo 184 tisíc, a Velké stroje zblízka, které zhlédlo 167 diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+