Více

Správnej dres si obléklo jeden a půl milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiéru komedie Správnej dres si na ČT 1 naladilo 35 procent diváků. Úspěšná byla i Prima se Sněhurkou, třetí díl Madagaskaru na Nově pak sledovalo devět procent přítomné divácké obce.

Čtyřicet procent pro Správnej dres

Nejúspěšnějším pořadem nedělního prime time se stal Správnej dres, hokejový pár v podání Jiřího Mádla a Taťány Kuchařové oslovil takřka přesně jeden a půl milionu diváků a ve věkové skupině 15 až 54 let vykázal podíl 39 procent. Slušnou sledovaností se mohl pochlubit i navazující Tankový prapor, který sledovalo 770 tisíc diváků, tedy čtvrtina lidí v té době sledujících televizní obrazovky.

SOBOTNÍ DATA: Johančino tajemství na dva miliony diváků nedosáhlo, ČT 1 ale vypomohla Dvojka

Hezkým výsledkem se v prime time může po několika hubených dnech pochlubit i hlavní kanál Primy, americkou verzi Sněhurky z roku 2012 sledovalo přes půl milionu diváků a ve věkové skupině 15 až 54 let šlo o pěkných čtrnáct procent přítomných diváků. Lehce pod půl milionu diváků si na ČT 2 naladilo klasiku v podání Marilyn Monroe a jejího nestárnoucího filmu Někdo to rád horké. Evidentně mu ale dalo přednost spíše starší publikum, protože ve srovnání se Sněhurkou sledovalo Marilyn pouhých sedm procent věkové skupiny od 15 do 54 let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+