Více

Sport 5 oslavil první narozeniny

Přesně před dvěma dny tomu byl rok, kdy zahájila vysílání první tuzemská televize zaměřená výhradně na motoristický sport a motorismus – Sport 5. V současné době má možnost sledovat v České a Slovenské republice tento program více než 380 tisíc domácností, tzn. teoreticky přes jeden milion diváků.

Za tuto dobu se podařilo odvysílat přibližně 269 hodin přímých přenosů ze světových okruhů, vyrobit 35 dílů vlastního diskuzního pořadu O čem se mluví a připravit celou řadu českých verzí pořadů a magazínů mapujících historii i současnost motorismu a motoristického sportu. V příštím roce chceme v tomto trendu pokračovat, prioritou zůstává zajištění přímých přenosů z atraktivních závodních sérií a výroba dalších exkluzivních pořadů, uvedl na svém webu kanál.

K prvním narozeninám si SPORT 5 předsevzal spuštění pravidelného zpravodajského pořadu vlastní výroby Sport 5 Report, rekapitulujícího dění v motoristickém sportu a motorismu za uplynulý týden. Jeho premiéra se na televizních obrazovkách odehraje již 12. května. Daří se nám také poskytovat aktuální zpravodajství a informace k disciplínám, které televize Sport 5 vysílá, a to na internetových stránkách www.sport5.cz, konstatoval ředitel stanice a bývalý šéf tehdejší Galaxie sport Jiří Hojgr.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+