Více

Špindírové z ubytovny zajistili Výměně manželek rekordní sledovanost

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Epizodu reality show s rodinou, která si nečistí zuby, viděl na Nově téměř každý pátý dospělý Čech a téměř polovina mladších diváků u obrazovky.

Výměna poprvé nad 1,5 milionem diváků

Dosud nejvyšší sledovanosti z celé jarní premiérové řady dosáhla ve středu reality show Výměna manželek na televizi Nova. Díl, ve kterém vystupovala sociálně slabá rodina žijící na ubytovně bez základních hygienických návyků, přitáhl od 20:20 hod. rekordních 1,515 milionu dospělých diváků a 38,72 procenta publika. V mladší kategorii 15 až 54 let reality show sledovalo dokonce 47,90 procenta diváků u televizních obrazovek. Výměna manželek tak v podílu na mladším publiku porazila dokonce i Televizní noviny. Hlavní kanál Novy díky ní v prime time dosáhl takřka čtyřicetiprocentního podílu na mladším publiku ve věku 15 až 54 let, konkrétně hodnoty 39,66 procenta.

ÚTERNÍ DATA: Dovolená v Protektorátu má méně diváků než reprízy seriálu Vyprávěj, které nahradila

Druhý nejsledovanější pořad na českých obrazovkách, seriál Všechny moje lásky na Primě, po osmé hodině večer dosáhl ani ne třetinového výkonu Výměny manželek. Od čtvrt na devět jej sledovalo v průměru 475 tisíc dospělých diváků, což představovalo 12 procent publika (sedm procent ve věku 15 až 54 let). Souběžně vysílaný charitativní pořad Kousek nebe na ČT 1 oslovil od osmé večer 316 tisíc dospělých diváků a osm procent publika (šest procent ve věku 15 až 54 let). Jednička i tentokrát uhájila po 20:00 pozici třetí nejsledovanější televize v zemi, byť ji doháněla ČT 2, která bývá ve středu večer tradičně hodně sledovaná díky cestopisným dokumentům. Hlavní večerní snímek Útěk na Tahiti a jeho ostrovy se ale tentokrát musel spokojit s méně než 300 tisíci dospělými diváky, konkrétně s 289 tisíci a podílem 7,56 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+