Více

Soutěž Česko Slovensko má talent získala moderátory, Prachaře a Rausche

FOTO UVNITŘ Televizím Prima a JOJ se podařilo najít moderátory pro svou podzimní talentovou show Česko Slovensko má talent. Budou jimi syn Dany Batulkové Jakub Prachař, herec a hudebník ze skupiny Nightwork, a Martin Rausch, kterého mohou znát diváci jako tvář Slovensko hľadá Superstar, kde se objevil po boku Adély Banášové. Ta bude od podzimu vystupovat v konkurenční Talentmánii jako jeden z porotců.

ČTĚTE TAKÉ: Nova s Markízou hledají moderátorku do Talentmanie ve veřejném castingu

MIF17

Obě televize již představily moderátory na komunitním portálu Facebook, jejich obsazení potvrdila také tisková mluvčí Primy Jana Kocová. Prachař i Rausch se objevily na dnešním pražském castingu v Hotelu Corinthia, který byl zároveň vůbec posledním. Formát Česko Slovensko má talent by se na obrazovce Primy a JOJ měl objevit od září. Ve stejnou dobu nasadí svou talentovou show také konkurenční televize Nova a Markíza. Talentmanii bude moderovat Leoš Mareš, partnerku k němu nyní hledají stanice formou veřejného castingu.

Talentovou show Česko Slovensko má talent budou moderovat Martin „Pyco“ Rausch a Jakub Prachař. (Foto: Prima TV, Facebook)

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 6. 2010 10:57

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+