Více

Souboj pohádek vyhrála Nova, do TOP 10 se vrátil Přístav

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejkrásnější hádanku vidělo na Nově o 140 tisíc diváků více než slovenskou pohádku Láska na vlásku uváděnou ČT1.

Celkem čtyři pořady se včera přehouply přes jeden milion diváků, kromě stálic v podobě Televizních novin, které na Nově vidělo 1,424 milionu diváků starších patnácti let, a Sportovních novin s 1,092 milionem diváků to byla stejně jako minulý týden ještě Všechnopárty a Ulice. Talk show Karla Šípa si včera naladilo 1,051 milionu diváků, tedy o čtyři tisíce více než minulý pátek, a nekonečný podvečerní seriál TV Nova oslovil 1,024 milionu diváků, což je na chlup stejně jako minulý týden.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nova v žebříčku nejlepších šestkrát, ČT1 a Prima po dvou

Těsně pod milionem pak skončila pohádka Nejkrásnější hádanka režiséra Zdeňka Trošky z roku 2008, které do zdolání sedmiciferné mety chybělo v prime time na Nově pouhých patnáct tisíc diváků. ČT1 nasadila do hlavního vysílacího času taktéž pohádku, slovenskou Lásku na vlásku z roku 2014, na kterou se včera podívalo 845 tisíc diváků starších patnácti let. Zajímavé je, že u této pohádky, cílící primárně na mladší publikum, sedělo jen 291 tisíc zástupců mladší cílové skupiny. V případě Troškovy Nejkrásnější hádanky to bylo přiměřenějších 563 tisíc diváků mladších 54 let.

Na sedmém místě skončily včera Zprávy FTV Prima, které o jeden tisíc diváků předběhly osmé Události na ČT1, když se na ně koukalo 613 tisíc diváků. I poslední dvě příčky včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří Primě, na deváté místo se vrací stálice v podobě Prostřena, kterému ale v poslední době jakoby docházel dech – zásadnější vliv na jeho sledovanost nemělo ani nedávné mimořádné zařazení týdnu celebrit a „celebrit“. Včerejší díl soutěže amatérských kuchařů a psychologů si dokázal najít 588 tisíc diváků. O třicet tisíc diváků méně pak zůstalo Primě věrných i v prime time, do kterého televize nasadila seriál Přístav.

MINULÝ TÝDEN: Polovinu TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včera tvořily nezpravodajské po­řady

Do sledovanosti začíná opět výrazněji promlouvat ČT sport, včerejší odpolední přenos Světového poháru biatlonistů ze slovinské Pokljuky sledovalo necelých tři sta padesát tisíc diváků. Mnohem méně atraktivní se pak jeví podvečerní přenos hokejového zápasu mezi Brnem a Hradcem Králové, který zaujal přesně osmdesát tisíc diváků. Nova Cinema už v prime time kalkuluje s vánoční náladou a komedii Santa má bráchu včera ocenilo 153 tisíc diváků. Klasicky nejsledovanějším pořadem TV Barrandov je podvečerní Soudkyně Barbara, na jejíž rozhodování včera dohlíželo 306 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+