Více

Souboj pohádek pokračuje, statečný kovář poráží dešťovou vílu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hranici jednoho milionu diváků se včera povedlo překonat jen Televizním novinám na Nově.

Žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů včerejšího dne s přehledem kralují Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,151 milionu diváků a staly se tak jediným pořadem, jehož sledovanost včera pokořila psychologickou hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let. Druhé místo patří diskusnímu pořadu Karla Šípa Všechnopárty. Ten včera zaujal 873 tisíc diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Večeru vládne Ordinace, dni Ulice

Až na třetí místo propadly Sportovní noviny, když dokázaly upoutat 864 tisíc diváků, tedy devět tisíc méně než druhá Všechnopárty. Čtvrtý skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice, když se mu o pouhý jeden tisíc diváků podařilo překonat hranici osmi set tisíc diváků. Také páté místo obsadil pořad uváděný na televizi Nova, pohádku O statečném kováři si nenechalo ujít 653 tisíc diváků.

O téměř sto tisíc diváků méně dalo přednost konkurenční pohádce Dešťová víla, která k obrazovkám ČT1 přičarovala 561 tisíc diváků. O třicet tisíc diváků méně pak svůj večer zahájilo u Událostí na ČT1. I zbytek žebříčku je pak tvořen zpravodajskými pořady, konkurenční Zprávy FTV Prima včera vykázaly přesně půl milionu diváků. Události za okamžik a počasí na ČT1 pak zaostaly o pouhé dva tisíce diváků a poslední Krimi zprávy včera oslovily 451 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Léto v plném proudu a všechny pořady pod 900 tisíc

MIF17

Dokument z produkce BBC Příběh života si včera v prime time na Č2 pustilo 189 tisíc diváků. Prima Max vsadila pro včerejší hlavní vysílací čas na francouzskou komedii Uprchlíci, u které se zabavilo 78 tisíc diváků. Komedii patřil i prime time na Nově Cinema, manžele Griswoldovi doprovodilo na Bláznivou dovolenou v Evropě 143 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem televize Barrandov se stala včerejší epizoda seriálu Doktorka Kellerová, kterou vidělo 228 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+