Více

Sobotní večer patřil sedmdesátinám Karla Šípa, mladší publikum dalo přednost Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema oslovila s reprízou Pyšné princezny téměř 20 % mladšího publika. V prime time se dařilo Primě Cool i TV Barrandov.

Nad milionem opět pouze Televizní noviny

Speciál Sedmdesát smíchů Karla Šípa, který připomněl sedmdesáté narozeniny populárního baviče a moderátora, se stal nejsledovanějším pořadem sobotního večera. Podívalo se na něj necelých sedm set tisíc diváků s podílem na publiku (share) 24,12 %. U mladších lidí sledovalo pořad přes 15 % publika. Právě diváky ve věku od 15 do 54 let ale zaujala více Nova, která nasadila druhý díl nové filmové verze Sherlocka Holmese. Snímek s podtitulem Hra stínů získal share 20,88 %. U staršího publika ho sledovalo pouze 422 tisíc diváků (share 15,26 %). Piráti z Karibiku na Primě se do TOP 5 pořadů stanice vůbec nedostali.

PÁTEČNÍ DATA: Pohádky Pyšná princezna a Tři životy byly vyrovnané, zabodoval i fotbal

Nejsledovanější televizí byla v sobotu Nova, která dosáhla celodenního podílu 17,31 % u staršího a 20,28 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se v obou diváckých skupinách přehoupla přes 20 %. Nad hranici jednoho milionu diváků se stejně jako v pátek dostaly pouze Televizní noviny. Jednička, která byla trhovou dvojkou, dosáhla celodenního share 16,84 %. Večer si program vedl o něco lépe a dosáhl hodnoty 18,52 %. Prima se po celý den pohybovala okolo 14% podílu. Jejím nejsledovanějším pořadem bylo hlavní zpravodajství s 564 tisíci diváky (share 25,45 %; 21,19 % v 15-54).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+