Více

Sobotní večer ovládla soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Předstihla i Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zábavnou soutěž na TV Nova sledovalo o 445 tisíc diváků více než minulou sobotu.

Tvoje tvář má známý hlas se stala absolutně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne. celkem ji v prime time na Nově sledovalo 1,423 milionu diváků starších patnácti let. Z mladší cílové skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let oslovila soutěž 892 tisíc diváků, což znamenalo slušný podíl ve výši 43,74 procenta. Nově patřily i další dvě příčky v TOP 10 nejsledovanějších pořadů, tentokrát už ale nešlo o žádná překvapení – na druhém místě se umístily Televizní noviny a na třetím Sportovní noviny.

PÁTEČNÍ DATA: Všechnopárty předběhla Četnické humoresky, oba pořady překonaly milion diváků

Zbylé příčky patří taktéž zpravodajství, konkrétně Událostem České televize, Zprávám FTV Prima, Událostem za okamžik, Krimi zprávám, Diváckým zprávám a Brankám, bodům, vteřinám. Jedinou výjimku tak tvoří bulvární Top Star, který si před upírskou romancí Twilight na Primě pustilo 505 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Zmínění upíři nedosáhli ani na 360 tisíc diváků a do TOP 5 nejsledovanějších pořadů včerejška za TV Prima se vůbec nedostali.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+