Více

Sobotní TOP 10 opět ovládla České televize, Nova se umístila jen s Televizními a Sportovními novinami

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediné tři nezpravodajské pořady, které se dostaly do TOP 10, byly soutěžní show Zázraky přírody a Nezkrotná Angelika, vysílané na ČT 1, a čtvrtý díl Indiana Jonese na Primě.

Víkendová sledovanost Televizních novin sice stále nedosahuje standardních předprázdninových hodnot, které běžně překračují počet jednoho milionu diváků starších patnácti let, i tak jim ale postupně počet sledujících stoupá. Včera se na Televizní noviny na Nově koukalo 866 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, což je o 57 tisíc diváků starších patnácti let víc, než kolik je sledovalo minulou sobotu.

PÁTEČNÍ DATA: Televizní noviny sice stále pod milionem diváků, jejich sledovanost ale postupně roste

Naopak nižší sledovanost oproti minulé neděli vykázaly druhé Sportovní noviny, které si včera pustilo 623 tisíc diváků starších patnácti let, což je o více než sto tisíc diváků méně než minulý týden. Na třetím místě se s odstupem téměř šedesáti tisíc diváků umístila zábavná show Zázraky přírody, která na ČT 1 nahradila úspěšnou talkshow Karla Šípa Všechnopárty. Tu ještě minulou sobotu sledovalo 711 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+