Více

Sobota překvapila. TN jsou pod 800 tisíci, olympijský tenis sledovalo pouze 520 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – První olympijský sport včera v žebříčku TOP 10 skončil až šestý, veslování bylo sedmé a atletika desátá.

TOP 10 za všechny kanály je plný překvapení. Televizní noviny zhlédlo pouhých 782 tisíc diváků a před olympijským sportováním se objevují pořady typu Všechnopárty, Slunce, seno a pár facek a Sissi, kterou vidělo 540 tisíc diváků starších 15 let. Prima se včera konečně prosadila do TOP 10, byť jediným pořadem, a Slunce, seno a pár facek na ní sledovalo 574 tisíc diváků. Olympijské bronzy Kvitové a Synka pak vidělo jen 520, resp. 484 tisíc diváků. I tak ČT pro sebe v TOP 10 opět získala sedm pozic.

PÁTEČNÍ DATA: Lotrando a Zubejda před sportem, TN pod milionem

Překvapení se v sobotu konalo i ve výsledcích celkové sledovanosti. Po delší době se Prima prosadila a v hlavním vysílacím čase (prime time) v 15+ i u mladšího publika (15–54) předstihla s 16,21 % Novu (14,43 %). Na ČT 1, která v obecné divácké skupině získala 19,73 %, však nestačila. Celkově nízké počty diváků u obrazovek se pak projevují na sledovanosti olympijské ČT Sport, který končí čtvrtý s 12,86 %. Velmi špatně pak dopadla TV Barrandov, která v 15+ klesla pod 4 % přes den i v prime time.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+