Více

Sobota patřila filmům, do TOP 10 se probojovaly hned tři

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejlépe si vedla komedie Marečku, podejte mi pero, druzí skončili Piráti z Karibiku a bronz si odvezl Policajt nebo rošťák.

Jediným pořadem, kterému se včera povedlo překonat psychologickou hranici jednoho milionu diváků, byly Televizní noviny, které si na Nově nenechalo ujít 1,151 milionu diváků starších patnácti let. I následující Sportovní noviny se musely včera spokojit s pouhými 870 tisíci. Krásné třetí místo obsadila klasická československá komedie Marečku, podejte mi pero, ke které zasedlo 684 tisíc diváků.

PÁTEČNÍ DATA: V TOP 10 samá klasika, hokej se do žebříčku vůbec nedostal

Primě se povedlo ve včerejší TOP 10 zabodovat pouze dvakrát, z toho jednou to bylo za bramborovou medaili, když se zábavná soutěž Máme rádi Česko probojovala na čtvrté místo a oslovila včera 631 tisíc diváků starších patnácti let. Páté skončily Události na ČT1, ke kterým včera zasedlo 598 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

Šesté místo jde opět za Novou, která do hlavního vysílacího času nasadila další díl série Pirátů z Karibiku, tentokráte s podtitulem Prokletí Černé Perly. Ti včera vykázali o sedmnáct tisíc diváků méně než Události České televize a celkem oslovily 581 tisíc diváků. Sedmé skončily Události za okamžik a počasí, u kterých svůj večer začalo 523 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: A máme to tu opět, i když ne absolutně: Prima vítězí

O pouhý jeden tisíc diváků méně si vychutnalo bezchybný výkon Jean Paul Belmonda v jeho životní roli lovce lebek v komedii Policajt nebo rošťák. Poslední dvě příčky pak patří zpravodajským pořadům České televize a Primy. Branky, body, vteřiny si včera pustilo 522 tisíc diváků starších patnácti let a desáté Krimi zprávy si nenechalo ujít 479 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+