Více

Sobota jako přes kopírák. A opět ve znamení ČT

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve srovnání s minulým týdnem příliš velké rozdíly nejsou. Nicméně jedničku, Tady hlídám já, vidělo 772 tisíc.

To je oproti minulému týdnu a S tebou mě baví svět přece jen nárůst o nějakých 140 tisíc diváků a rodinná komedie se tak umístila hned po Televizních novinách (960 tisíc) s podílem na publiku 15+ plných 25,90 %. Do žebříčku TOP 10 nejsledovanějších pořadů za všechny kanály se ještě zapsalo utkání Německo–Itálie (574 tisíc a 22,63 %) na ČT Sport a jinak už jen Festivalové vteřiny na ČT 1 (501 tisíc a 19,82 %). Tedy pokud je můžeme považovat za nezpravodajský pořad. Celkově vzato měla Česká televize – stejně jako minulou sobotu – v žebříčku šest pořadů z deseti.

PÁTEČNÍ DATA: První prázdninový den ve znamení obecného poklesu. A úspěchu ČT

Nejvyšší celkovou sledovanost měl v hlavním vysílacím čase a obecné divácké skupině 15+ kanál ČT 1 s 22,35 %. Druhá Nova skončila na 16,13 %, což si vynahradila u mladšího publika 15–54 (20,54 %), kde skončila první. Prima u obou sledovaných diváckých skupin a také v obou časech končí mezi 8 a 9 procenty, a je tak vždy předstižena ČT Sport, u které podíl naopak neklesl pod 9,95 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+