Více

Slovenské UPC dostalo varování: Přestaňte šířit Primu!

OPRAVENO Kabelový operátor UPC Slovakia dostal od tamní Rady pro vysílání a retransmisi (RVR) varování, aby nešířil ve své nabídce českou komerční televizi Prima. Vyplývá to z posledního zápisu RVR, který serveru DigiZone.cz poskytl ředitel Kanceláře tohoto orgánu Ľuboš Kukliš. V materiálu je uvedeno, že UPC bylo prozatím upozorněno, sankce by přišla až jako další krok.

K TÉMATU: Odchod Primy ze Slovenska může zvýšit oblibu českých satelitních karet

Televizi Prima získá zákazník UPC na Slovensku již v nejnižší nabídce digitální kabelové televize UPC Digital, produktu Entry. Komerční dvojka tu jako český kanál není sama. V nabídce jsou také programy České televize – ČT1, ČT2 a ČT24. Sama Prima usiluje o to, aby v nabídkách slovenských operátorů nebyla. Již na minulém zasedání RVR bylo možné zaregistrovat zahájení správního jednání s několika operátory v souvislosti s neobeznámením změny údaju v žádosti o registraci retransmise.

OPRAVENO – V původním textu byla řeč o vyřazení této televize z nabídky operátorů Trnavatel, Digi Slovakia a Satro. Za tuto chybu se omlouváme a děkujeme kolegům ze serveru Mediálne.sk za upozornění.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+