Více

Názory k článku
Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
5. 5. 2017 0:32 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

Zejména pro slovenského diváka musí být utrpení, když neuvidí nejlepšího herce všech dob Otu Sklenčku v nějáké nadupané české inscenaci. Ten herec byl génius. Minimálně padesát let umíral téměř v přímém přenosu. Už jako malý kluk jsem mu vždy chtěl podat pomocnou ruku, poněvadž pan Ota vždy vypadal, jako když do pěti minut bude po něm. Skutečný český hrdina.

Peggy100 aura:10
5. 5. 2017 0:52 Nový

Viete niekto?

Neviete niekto od korého roku používala Československá televízia mikroporty? Lebo včera som na ČT1 pozeral reprízu Televarieté z roku 1979 a dosť som bol šokovaný, že J. Bohdalová mala na šatách pripnutý mikroport a V. Dvôrák mal mikroport na saku. Ja som si vždy myslel, že zvukové mikroporty sa začali používať až niekedy koncom 80. rokov...

Guru Guru aura:10
5. 5. 2017 7:30 Nový

Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

celé vlákno

Prosím Vás o čem se tu bavíte. Vždyť je to úplne mimo mísu.Tady jde úplne o jiný problém a to ten, že slovenské komerčné TV(v poslednom období JOJ)by chtěli na Slovensku získat úplný monopol. Já se domívám až se skončí česko-slovenská mediální válka, tak začnou slovenské komerčení TV útočit na maďarské programy, i když tam to budou mít daleko těžší.
U nás si myslím, že vynutí slovenských TV nebylo až tak veľkým šokem, protože víme, že obsah a kvalita vysílaných programú byl někdy pod prúměrem. Naopak lituji Slováky. Z nedávných prúzkumú je vidět, že české internacionáli neuspěli na Slovensku. Nova a Prima se mylne domívala, že slovákúm jde o české programy, nu ale se ukázalo, že to není pravda. Slováci především "truchlí" po akvizičních titulech a českém dabingu.

Michal Drak aura:10
5. 5. 2017 10:44 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

celé vlákno

Prepac, ale Cesky dabing by mi chybal v 90-tich rokoch ale nie dnes, ked vsetky filmy u Vas dabuje par ludi a kvalita je prec. Naopak pri rozpravkach obzvlast Disney je Slovensky dabing minimalne o triedu vyssie.
Takisto aj vypnutie Ceskych stanic na SK som si ani nevsimol, naopak Vam Cechach chyba sport na RTVS a Dajto, takisto zenam program na Doma.
Nechcem znevazovat Vase stanice, ale vazne tam nic nevysielate, snad len Prima Cool ma originalne programy. Aj CT je skor Retro stanica kde je stale Bohdalova, Simek a spol....

Guru Guru aura:10
5. 5. 2017 18:10 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

celé vlákno

V tomto směru se musím ohradit, protože já nehodnotím či tento denník je a nebo není tendenční, jen svoje úvahy opírám o poměrne odborný článek v tomto denníku, který přímo cituje zastupce Novi, JOJ a pod. A že ten článek je velmi dobře spracovaný, Ti mohou potvdit dnešní aktuality na mediálnich webech, jako např.Guru média, digizone a pod., které korespondují s tímto článkem. Promiň, ale podle Tvých slov asi málo porovnávaš - analyzuješ objektivnost informací. Já nikdy to neďelám tak,že vše odmítnu anblok. Vyplývá to z povahy mojí profese, která vyžaduje porovnávat a analyzovat informace a až na základe toho vyhodnocovat, či jsou a nebo nejsou objektní.Promň za tyto slova. V žádnem případe jsem se nechtěl dotkonout Tvého názoru. Každý má právo na vyjádření svého názoru.

ptakopysk aura:56
5. 5. 2017 10:26 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

celé vlákno

To je to sjednocování Evropy,jak je možné že německé kanály RTL,pro7 apod, normálně jdou na satelitu a žádné práva nevadí a tito mameluci vyínají důchodcům oblíbené kanály,ještě dokopejte Skylink ať vypne Jednotku a Dvojku a může to tady zabalit.

Guru Guru aura:10
5. 5. 2017 11:46 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

celé vlákno

Je pravdou, že kdyby komerční TV chtěli vyřešit tento problém ke spokojensti českých a slovenský divákú, tak by to určite šlo. Bohužel ani na jedné strane ta ochota není. To konec koncúm dosvědčuje i článek v dnešní slovenské Pravde, kde např. zástupce Novi argumentuje na některých seriálech , že je přílišná kulturní odlišnosť Čechú a slovákú(před tím to nikomu nevadilo)a nebo, že by slovenský divák musel více platit, kdyby tam byli i akvizice a pod. Prúzkum jasne ukazuje, že tyto "internacionáli mají minimální sledovanost a že slovenskému divákovi nechybí české seriály, ale zahraniční filmy a seriály. A u nás to je stejné s Makízou internaionál a dalšími klony.

Dan Rozsíval aura:45
5. 5. 2017 13:55 Nový

Re:Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy.

celé vlákno

Petr Horák z Novy povedal, že premýšľajú nad tým, ako osloviť viac ľudí. "Musíme byť viac relevantní. "

Ale copak Horák? Kde jsou ty kecy o těch Vašich úžasných International programech a ještě úchvatnější vlastní tvorbě na kterou jsou všichni tak tůůůze zvědaví?

Rogue 11 aura:10
rogue11 Login: rogue11
5. 5. 2017 15:16 Nový

Re: Re:Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy.

celé vlákno

A úplně samé je to u Primy. Naší prioritou je vlastní tvorba. Kdoví, jak to tam bude dál, jestli se po odchodu MTG televize dá cestou k něčemu novému, nebo se z ní stane druhý Barrandov.

Pavel Straka aura:10
Amnesij Login: Amnesij
5. 5. 2017 15:13 Nový

JOJ Family

Jen aď jde tam kam patří, pouští jen odpad a toho tu máme dost, nova, prima a Barrandov.

kinemcaj aura:10
11. 5. 2017 12:53 Nový

Re: Slovenská televízia sa nemieni aktívne sťahovať z Česka, JOJ Family chce svoje české správy

Ja sa neobávam toho, že by sa dosiahlo úplné oddelenie českých a slovenských TV staníc (vrátane verejnoprávnych). To im vôbec nezaručí zvýšenie sledovanosti. Práve naopak, pokiaľ tam budú súkať reklamu za reklamou, sledovanosť pôjde dole bez ohľadu na to, či je to slovenská, alebo česká TV.. A to bude začiatok ich konca. Bez sledovanosti sú v keli ... Toto by mali riešiť v prvom rade, hlavne komerčné TV.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+