Více

Slovenská RTVS začala natáčet s Českou televizí nové díly Kriminálky Staré Město

Děj druhé řady seriálu se bude odehrávat v Praze a Bratislavě a částečně se přenese i na dálnici D1. Kromě Zuzany Fialové se tu objeví opět Milan Lasica.

V koprodukci Slovenské a České televize začaly v těchto dnech vznikat nové díly detektivního seriálu Kriminálka Staré Město. Ta si právě v těchto dnech odbývá na veřejnoprávním kanálu ČT 1 svou reprízu v podobě své první řady, která byla na našich obrazovkách odvysílána v roce 2010. Na koprodukci se dále podílí také společnost Trigon Production. Kromě Bratislavy budou nové díly zasazeny také do Prahy. Stejně jako u první řady se v hlavní roli představí herečka Zuzana Fialová, dále pak Saša Rašilov, který nahradí Matěje Hádka. Dále nebudou chybět Milan Lasica, Milan Kňažko, Jan Kanyza a další.

MIF17

Zuzana Fialová a Milan Lasica při natáčení druhé řady Kriminálky Staré Město
Autor: Česká televize

Zuzana Fialová a Milan Lasica při natáčení druhé řady Kriminálky Staré Město

Z ARCHIVU: Hrdinka Kriminálky Staré město označila Slovenskou televizi za pračku peněz

V nových příbězích jsme nezpracovali náměty skutečných událostí jako v první sérii, ale zvolili jsme cestu fikce, uvedl při příležitosti startu natáčení druhé řady Kriminálky Staré Město kreativní producent David Ziegelbauer z brněnského studia České televize. Policisté přijdou na stopu závažnému kriminálnímu případu, který propojuje všech šest dílů. Zkombinovali jsme dostatek akčních scén s prvky moderních postupů vyšetřování tak, aby divák dostal vše, co od krimi žánru očekává, dodal Ziegelbauer. Česká televize se na projektu bude podílet nejen finančně, ale také samotným natáčením.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 21. 5. 2013 12:38

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+