Více

Názory k článku
Východoslovenská kabelovka tvrdí, že má povolení šířit TV Barrandov

mc aura:68
9. 11. 2009 9:09 Nový

???

celé vlákno
Základný balík: 64 programov = 0 EUR/mes. Pirátstvo ? Podvod ? Práčka peňazí ?
ga ga
ga ga Login: gazda1
9. 11. 2009 23:49 Nový

Re: ???

celé vlákno
Antik okrem iného poskytuje aj internet takže myslím že majú s čoho dotovať TV.
Michal Dobrik aura:10
9. 11. 2009 11:08 Nový

Co to?

celé vlákno
Vy sa tu pani c CR stazujete,ze vase prog. su sirene u nas bez povoleni.No,dovolim si podotknut,ze aj u vas robite to iste.A hned najvacsi prevadzkovatelia!!!Vid RIO Media.Kde je JOJ PLUS,TV DOMA,JOJ,MARKIZA,STV 1-2.
Tak potom sa nestazujte,ze to iste je aj u nas.
Apropo,i samotny vysielatel by si mal uvedomit,ze si rozumiem a ze divak,ci uz v CR alebo SR chce vidiet tv toho druheho.Bez ohladu na to,co za autorsky "bordel" v danom state je.
Keby tv urobili vynimky a za tie vynimky by im prevadzkovatelia iptv a kabloviek platili,bolo by vsetko ok.Nemyslite?
Ale naco sa rozculovat prave na tomto webe.V prvom rade by presne toto mali vediet samotny manageri stanic.
Kto chce,tak sa tymto prog. bez problemu dostane.Tak preco to vsetko nelegalizovat?
Ja osobne tie nase SLOVENSKE s...cky vobec nepozeram.A dovolim si tvrdit,ze je to aj naopak.To hovori za vsetko.
Pavel Někdo aura:81
9. 11. 2009 13:14 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
v RIO Media to určitě jede všechno v testu, stejně jako na Skylinku, dneska se dá za testovací provoz schovat věcí a nikdo nemůže říct kdy test končí ;)
Michal Dobrik aura:10
9. 11. 2009 13:24 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Lenze podla ich oficialnych stranok je vsetko origos...To znamena , nie v teste.A takych spolocnosti by som vedel napisat viac.Tak neviem,kde je problem.Ale ako som pisal,mali by sme sa zjednotit a konecne dat najavo , ze tv druhej krajiny chceme.Aj ked za poplatok.Inak budeme nuteny stale donekonecna obchadzat zakony,ci oficialne cesty.A povedzme si rovno,ze o peniaze prichdzaju samotny prevadzkovatelia
Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
9. 11. 2009 14:10 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Jádro pudla ale není v tom, zabránit sledování TV z cizího státu, ale v tom, že každá stanice si nakupuje vysílací práva podle svých potřeb, podle okruhu svých diváků a vysílací práva i pro další země by to jen ještě více prodražila. Přitom, hlavní přísun peněz pro komerční stanice plyne z tuzemské sledovanosti a ta zahraniční se ani nepočítá, ani jí za sledování za hranicemi nikdo nic nedá. Ten, kdo vysílací práva naopak prodává, si musí ohlídat i to, aby někdo za peníze od jednoho vysílatele jeho vysílání nezneužíval (třeba zahraniční TV, kabelovka, či divák) a musí si zaplatit svá práva nezávisle a sám. Tato pravidla se snad dají pochopit i respektovat.
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
9. 11. 2009 14:20 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Já nevím co se tu řeší. Oficiálně budou české televize proti šíření na Slovensku a naopak. Skončí to ale tím že pošlou oficiální žádost na příslušné úřady aby byly kryté kvůli ochraně práv. To že to kabelovky a satelitní operátoři nebudou stejně dodržovat a použijí tzv. testů k šíření zahraničních kanálů je už trápit nebude.
Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
9. 11. 2009 14:36 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Z pohledu diváka je to příznivé zhodnocení, ale pak nechtějme vymahatelnost práva jen u věcí, které jsou v náš prospěch a u toho ostatního to ignorujme?
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
9. 11. 2009 14:50 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Když už jsme u ochranných práv. Jak si vysvětlujete že v pátek odvysílá Barrandov film Utrpení mladého Boháčka a v úterý za 4 dny je na ČT2 opět Utrpení mladého Boháčka?
Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
9. 11. 2009 19:22 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Vysvětlení, alespoň pro sebe, samozřejmě mám. A nijak nesouvisí s vysílacími právy. Nebo si snad myslíte, že si ČT2 stáhlo tento film z Barrandova a vzápětí pirátsky odvysílalo? To jen není nabídka našich, možná levnějších, filmů až tak bohatá. Plno českých filmů, vzniklých před 20 lety, se nedá vysílat kvůli tehdejšímu politickému zabarvení a těch "reformních" se podařilo natočit opravdu jen pár. V USA se z našeho úhlu pohledu za desítky let nic politicky nezměnilo a nejen Hollywood vychrlil za tu dobu nespočítatelně filmů. Ale také to nejsou jen filmové skvosty. Zkuste se začíst do programové nabídky našich filmových stanic. Je nějak podstatně bohatší, pestrá a odlišná? Sotva.
Jan Barta aura:74
9. 11. 2009 16:07 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
No spis je otazka proc jsou v EU vysilaci prava vazana na jednotlive staty a ne na celou EU. Nebo snad v USA jsou programy, ktere jde vysilat jen v Arizone ale uz ne v Texasu?
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
9. 11. 2009 16:14 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Televize si ale klidně mohou zakoupit vysílací práva pro Česko a Slovensko, jen je to bude stát krapet víc. Podobně si můžete koupit vysílací práva pro celou Evropu, pokud na to tedy budete mít ;-)
ga ga
ga ga Login: gazda1
9. 11. 2009 23:53 Nový

Re: Co to?

celé vlákno
Pretože USA sú jeden štát a EU je viac samotatných štátov. Jednoduché.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+