Více

Sledovanost Televizních novin opět poklesla pod milion diváků, sedm pořadů z TOP 10 nedosáhlo ani na půl milionu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 včerejších nejsledovanějších pořadů se probojovalo pět pořadů ČT 1, čtyři z Novy a jen jeden z produkce FTV Prima.

Včerejšímu žebříčku nejsledovanějších pořadů vévodí dvojice evergreenů televize Nova. Televizní noviny včera sledovalo 958 tisíc diváků starších patnácti let, tedy o 85 tisíc diváků méně než ve středu. Sportovní noviny pak vidělo 848 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. S odstupem více než tři sta tisíc diváků následují na třetím místě Události na ČT 1, u kterých se včera usadilo 543 tisíc diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Pitaval opět druhý, oproti minulému týdnu ale ztratil sedmdesát tisíc diváků

Těsně pod půl milionem diváků skončil třetí díl seriálu Vlak dětství a naděje, který včera v prime time na ČT 1 oslovil 496 tisíc diváků. To je o téměř třicet tisíc diváků méně než v úterý, kdy se na druhý díl válečných útrap s Helenou Růžičkovou dívalo 524 tisíc diváků. Pátou a sedmou příčku obsadily dvě reprízované epizody sitcomu Comeback, tu druhou od 21:02 si pustilo 486 tisíc diváků a první od 20:20 upoutala 468 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+