Více

Sledovanost seriálu Já, Mattoni dále roste, atakuje hranici jednoho milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nově se v pátek daří nasazovat sledované filmy, včerejší Kokosy na sněhu skončily na šestém místě v TOP 10.

Roli neotřesitelné jedničky nadále hrají Televizní noviny na Nově, které včera sledovalo 1,331 milionu diváků starších patnácti let a staly se tak jediným pořadem, kterému se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků. Druhé Sportovní noviny včera na Nově vidělo 969 tisíc zástupců obecné divácké skupiny a včerejší díl seriálu Já, Mattoni na ČT 1 jen o pouhých devět tisíc diváků méně.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrtek ve znamení televize Nova

stul

Čtvrtou příčku ovládl nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice, který včera zaujal 919 tisíc diváků starších patnácti let. To je o úctyhodných 134 tisíc diváků více než minulý pátek. Polepšila si i diskusní show Karla Šípa Všechnopárty na ČT 1. Tu si včera pustilo 870 tisíc zástupců obecné cílové skupiny, což je o dvacet tisíc diváků více než v minulém týdnu.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+