Více

Sledovanost se vrací k normálu, kromě zpravodajství se do TOP 10 dostala jen Ulice a Výměna manželek

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televizním novinám na Nově se v novém roce daří udržovat nadstandardně vysoká čísla sledovanosti.

První čtyři příčky včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří pořadům z produkce TV Nova, z nichž třem se povedlo přehoupnout přes psychologickou hranici jednoho milionu diváků z věkové skupiny nad patnáct let. Vysokou úroveň sledovanosti se po celý leden daří udržovat Televizním novinám, které si včera na Nově pustilo 1,806 milionu diváků starších patnácti let, z čehož 834 tisíc bylo navíc mladších 54 let.

ÚTERNÍ DATA: Do TOP 10 nejsledova­nějších pořadů se kromě zpravodajství probojovala jen Ulice a detektivky

U druhých Sportovních novin pak vydrželo 1,319 diváků ve věku nad patnáct let, z nichž opět nadpoloviční většina, konkrétně 717 tisíc, spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let. O pouhých 21 tisíc diváků méně, tedy přesně 1,298 milionu, si nenechalo ujít nekonečný podvečerní seriál Ulice, ale jen 614 tisíc z nich bylo zároveň mladších 54 let. Výměnu manželek pak v prime time na Nově vidělo 844 tisíc diváků z obecné věkové skupiny.

Zbytek včerejšího žebříčku nejsledovanějších pořadů pak tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy s jednou výjimkou, kterou tvoří na desátém místě Odpolední Televizní noviny TV Nova, ke kterým zasedlo 643 tisíc diváků. Na pátém místě pak skončily Události na ČT1, které si pro informační příděl zvolilo 816 tisíc diváků starších patnácti let. Sedmé Krimi zprávy vidělo na Primě 742 tisíc diváků a předcházející Zprávy FTV Prima vykázaly o jedenáct tisíc diváků méně.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 drží pozice, v TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včerejška jí patří šest příček

MIF17

Prima Max včera do prime time nasadila detektivku Podezření pana Whichera, což jí vyneslo přízeň 164 tisíc diváků starších patnácti let. Polovina pak na stejném kanále sledovala odpolední Honbu za diamantem. Nova Cinema vsadila na romantického Samotáře v Seattlu, kterého ocenilo 342 tisíc diváků. Na pozici nejsledovanějšího pořadu TV Barrandov se vrátila Soudkyně Barbara, jejíž rozhodování včera podpořilo 322 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+