Více

Sledovanost Ordinace se ustáluje na 1,3 milionu diváků, oproti jaru ztrácí 200 tisíc

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – České televizi a Primě se v úterý příliš nedařilo, skupina Nova dosáhla souhrnného podílu, který byl vyšší než součet těchto konkurentů.

Nova Cinema u mladých nad seriály ČT 1 a Primy

Na jarní čísla se už zřejmě nevrátí nejsledovanější původní český seriál současnosti, Ordinace v růžové zahradě 2. V průměru jej po letní přestávce sleduje okolo 1,3 milionu dospělých diváků a nejinak tomu bylo i v úterý večer, kdy jej na Nově od 20:20 vidělo v průměru 1,333 milionu dospělých a 35 procent publika (36 procent ve věku 15 až 54 let). Konkurenční televize nedokáží Ordinaci čelit, například Prima a ČT 1 dohromady v době vysílání tohoto seriálu oslovily jen polovinu diváků oproti Ordinaci – necelých 700 tisíc. Úspěšnější byla Prima se svým vztahovým seriálem Cesty domů III, který od čtvrt na devět vidělo 357 tisíc dospělých diváků a devět procent publika (ale jen pět procent ve věku 15 až 54 let).

PONDĚLNÍ DATA: Dědictví aneb Kurva se neříká si poradilo s Labyrintem, oba pořady ale nedosáhly na milion diváků

Hůře na tom byla repríza seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, již od 20:00 nabídla ČT 1. Tu vidělo jen 328 tisíc dospělých diváků a devět procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let). Jednička obecně v úterý příliš nebodovala, za celý den oslovila jen 10,54 procenta dospělého publika a v mladší kategorii diváků od 15 do 54 let se dokonce propadla na podprůměrný podíl 7,00 procenta, kterého běžně v této cílové skupině dosahují Nova Cinema nebo Prima Cool. Právě filmový kanál Novy byl v úterý večer se svým hlavním filmem Poslední templář u mladšího publika úspěšnější než seriály na ČT 1 a Primě. Snímek vidělo od osmé večer 281 tisíc dospělých diváků a sedm procent publika (devět procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+