Více

Ordinace před prodlouženým víkendem přišla o čtvrt milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vztahový seriál na Nově vidělo 1,2 milionu diváků, podíl na publiku si ale udržel. Podobně klesaly i další televize.

Klesaly všechny pořady po 20. hodině

Páteční svátek a čtvrteční pálení „čarodějnic“ srazily sledovanost čtvrtečních večerních televizních pořadů na podprůměrné hodnoty. Tradičně nejsledovanější pořad čtvrtečního večera, seriál Ordinace v růžové zahradě 2, si oproti minulému týdnu pohoršil o čtvrt milionu diváků. Od 20:20 jej na hlavním kanálu Novy vidělo v průměru 1,246 milionu dospělých diváků. Podíl na publiku si ale seriál udržel podobný jako před týdnem, v širší kategorii všech dospělých diváků starších 15 let šlo o 36,79 procenta, u mladších diváků od 15 do 54 let 32,40 procenta. Podobně dopadl i bulvární magazín Prásk, jehož sledovanost oproti minulému čtvrtku klesla o 100 tisíc diváků na 768 tisíc dospělých a 25,72 procenta publika (22,85 procenta ve věku 15 až 54 let).

STŘEDEČNÍ DATA: Výměna manželek opět drtila konkurenci, po 20. hodině měla jako jediná přes milion diváků

CIF17

Pokles ale zaznamenaly všechny televizní stanice. Pohádku Marie Růžička na ČT 1 vidělo od osmé večer pouze 307 tisíc dospělých diváků a 10 procent publika, seriál Svatby v Benátkách od čtvrt na devět zaujal na Primě 296 tisíc dospělých diváků a devět procent publika. Poměrně slušnou sledovanost z tradičních čtvrtečních pořadů si udržel pouze diskusní pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou, který na ČT 1 od 21:40 zaujal 469 tisíc dospělých diváků a 17,13 procenta publika (ale jen 8,48 procenta ve věku 15 až 54 let). Začátek prodlouženého víkendu příliš neuškodil ČT 2. Hlavní večerní dokument z cyklu S kuchařem okolo světa vidělo od osmé večer 242 tisíc dospělých diváků a 7,55 procenta publika (8,23 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+