Více

Sledovanost kopíruje včerejší stav, nad milion se dostaly jen Televizní noviny a pohádka na ČT1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě se včera povedlo dostat do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se dvěma zpravodajskými relacemi, kromě Zpráv se na deváté místo probojovaly i Krimi zprávy.

Pozici nejsledovanějšího pořadu obhájily Televizní noviny, které včera na Nově sledovalo 1,277 milionu diváků. Kromě nich už se pak přes hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let dostala jen pohádka Láska rohatá, kterou do hlavního vysílacího času nasadila ČT1. Dobrodružství hodného čerta v podání Jiřího Mádla si včera vychutnalo 1,148 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: TOP 10 si rozdělila ČT1 s Novou, na Primu zbylo jen poslední, desáté místo

Zbytek žebříčku pak se dvěma výjimkami tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy. Tou první výjimkou je na osmém místě soutěž Kde domov můj?, kterou si v podvečer na ČT1 pustilo 625 tisíc diváků starších patnácti let. Na posledním místě pak skončila trezorová adaptace knížky Bohumila Hrabala Slavnosti sněženek, kterou v prime time odvysílala Nova. Příhody nedobrovolných obyvatel kladenského šrotiště si vychutnalo 563 tisíc diváků.

Druhou nejsledovanější zpravodajskou relací včerejška se staly Sportovní noviny na Nově, které vidělo bez jednoho tisíce devět set tisíc diváků. O pouhých pět tisíc diváků méně si pak pro informační nášup zvolilo Události na ČT1. Sedmé místo v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška patřilo Zprávám FTV Prima, které sledovalo 733 tisíc diváků starších patnácti let. U navazujících Krimi zpráv vydrželo 620 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Pohádka Dvanáct měsíčků je nad milionem. Stejně jako Ordinace a Ulice

ČT2 nasadila do hlavního vysílacího času komedii Apartmá v hotelu Plaza, což ocenilo 221 tisíc diváků starších patnácti let. U následující komedie Hoří, má panenko jich pak vydrželo 194 tisíc. Prima vsadila v prime time na pohádku Princ a večernice, kterou vidělo 550 tisíc diváků. Prima Max vybrala Výchovu dívek v Čechách, která zaujala osmdesát tisíc diváků. Animovaná Legendární parta vykázala v prime time na Nově Cinema 166 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly včera Naše zprávy, které sledovalo 350 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+