Více

Slavnosti sněženek nestačily na Císaře a tambora, u mladých diváků ale v pátek zvítězily

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žádný z večerních pořadů se ani nepřiblížil hranici milionu diváků, nejsledovanější Všechnopárty oslovila 800 tisíc.

TV Barrandov večer jasnou čtyřkou trhu

Dva vítěze měl páteční souboj českých televizí o diváky v hlavním vysílacím čase od 20 hodin. V širší cílové skupině všech dospělých nad 15 let vyhrála ČT1 s pohádkou Císař a tambor, v mladší kategorii 15 až 54 let byla lídrem Nova s českou komedií Slavnosti sněženek. Pohádku na Jedničce si nenechalo ujít 657 tisíc dospělých diváků a 22,00 procenta publika (18,66 procenta ve věku 15 až 54 let), Slavnosti sněženek na Nově oslovily v průměru 626 tisíc dospělých při podílu 20,95 procenta (25,14 procenta v kategorii 15 až 54 let). Tradičně nejsledovanějším pořadem pátečního večera ale byla talk show Všechnopárty, již si na ČT1 od půl desáté nenechalo ujít 796 tisíc dospělých diváků a 27,59 procenta publika (ale jen 15,79 procenta ve věku 15 až 54 let).

ČTVRTEČNÍ DATA: Krokodýl Dundee 2 sledovanější než úvodní díl, ve čtvrtek měl přes milion diváků

stul

Velmi slušně se v pátek večer dařilo hlavnímu kanálu televize Barrandov. Hned hlavní večerní pořad, romantický film Inga Lindström: Den u jezera, zaujal od čtvrt na devět nadprůměrných 259 tisíc dospělých diváků a 8,74 procenta publika. Dařilo se i následnému krimiseriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI, který od desáté večer zhlédlo 133 tisíc dospělých při podílu na publiku 6,21 procenta. Podvečer uspěla Soudkyně Barbara, kterou si od 17:20 nenechalo ujít 121 tisíc dospělých a 8,11 procenta publika. Za celý prime time (19:00 – 23:00) oslovil Barrandov v průměru 5,96 procenta dospělých diváků u televizních obrazovek a stal se jasnou čtyřkou trhu. Společně s Kinem Barrandov a Barrandovem Plus dosáhl až na sedmiprocentní podíl na trhu.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+