Více

Skylink zařadil programy ČT 1 HD a TV Doma

V pondělí byly zařazeny do neplacené programové nabídky Skylinku dva nové programy, a rovněž dva programy skupiny National Geographic budou zařazeny do programové nabídky MULTI. Server Digizone.cz o tom informovalo PR oddělení platformy Skylink.

Společnost zařadila do nabídky program slovenské televize Doma, který bude dostupný na kartách pro slovenský region. Kromě toho se v nabídce objevil i testovací program České televize ve vysokém rozlišení. Ten je přístupný na všech kartách Skylink, které přijímají program ČT 1, tedy pro české i slovenské diváky.

Platforma rovněž chystá i obohacení placené nabídky MULTI o dva nové programy, naopak jeden program vyřadí. Datum oficiálního spuštění nových programů bylo stanoveno na 1. 10. 2009 a všichni zákazníci o nich budou postupně informováni. Už nyní ale platforma oznamuje první novinku a to zařazení programu National Geographic Channel, který nahrazuje program MGM, a přidání nového programu National Geographic Wild.

Filmový kanál MGM, který opouští nabídku MULTI, reprezentuje filmový žánr, který je ve velké míře zastoupen na mnoha všeobecných programech z neplacené nabídky Skylinku. Při sestavování placené nabídky se Skylink rozhodl dát přednost žánrům, kterým se na programech neplacené nabídky neposkytuje takový prostor.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+