Více

Skylink vymění zákazníkům staré karty za nové v podstatě zdarma

Zákazníci satelitní služby Skylink, kteří si budou chtít pořídit novou kartu Výměna, tedy takzvanou Irdeto CryptoWorks Embeded Card, ji získají jako protislužbu za svou původní, a to v podstatě zdarma. Skylink sice tuto operaci zpoplatní částkou 600 Kč/24 euro, ale zákazníkům nabídne okamžitě bonus ve stejné výši na jejich nové kartě, který bude určen pro předplacení volitelných balíčků.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink nabídne nové programy pouze majitelům karet Irdeto a ICE

Další výhodou na nové kartě Výměna bude také bezplatný přenos programů ze stávající karty. Pokud na původní kartě s kódovacím systémem CryptoWorks byla aktivována pouze základní nabídka, avšak ne v plné výši, majitel Výměny bude mít balíček Gratis v plném rozsahu. Původní karta bude do 24 hodin deaktivována. A jak zákazník pozná, že si musí kartu vyměnit? Jednoduše. Spadá totiž do jednoho z těchto číselných rozsahů: 0000285…, 03436… nebo 01976…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink odhaluje první várku novinek. Nabídne Spektrum HD i MTVN HD

Zákazníci, kteří se pro výměnu karet nerozhodnou, sice o své stávající programy nepřijdou, ale také nebudou moci sledovat ty nové, tedy například MTVN HD, Spektrum HD a řadu dalších. Skylink tímto krokem v podstatě donutí nenásilnou formou své klienty k výměně stávajících karet, aby do budoucna zabránil pirátům neautorizovaný příjem svých stanic. Tato výhodná akce však bude časově omezená, a to v době od 27. dubna do 30. června.

32 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 4. 2011 6:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+